O medycynie

Tematyczna witryna internetowa!

28
May

Zdobycze ginekologii estetycznej i funkcjonalnej łatwym i przyjemnym panaceum na intymne problemy kobiet

Zdobycze ginekologii estetycznej i funkcjonalnej łatwym i przyjemnym panaceum na intymne problemy kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, miewasz trudność z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu erotycznym warunkowany zmianami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic intymnych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie szereg opcji, które w szybki sposób rozwiążą Twoje bolączki i znacząco poprawią komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera polecany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany też dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej i zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, a także radości życia.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Odwiedź:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz problem z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie problemy, jakie dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.


/* Background styles */

Comments are closed.